האם אפשר לשלוח pdf בפקס

USHOPS הינו אתר המתמחה בייבוא אישי מארה”ב ומוביל האם אפשר לשלוח pdf בפקס צרכנית בישראל. USHOPS מציע לגולשיו ליהנות מהמחירים האטרקטיביים בארה”ב, לרכוש ישירות מארה”ב כל מוצר, ולקבלו ישירות עד הבית עם שליח. 30-40 ימי עסקים- משלוח בעלות חסכונית ואטרקטיבית!

USHOPS מציעה מגוון רב של שירותים שנועדו לסייע ללקוח בחוויית הקניה, כגון: איחוד חבילות ופיצול חבילות, מחשבונים לחישוב עלויות המשלוח ועוד. 4-7 ימי עסקים מרגע התשלום ובמשלוח חסכוני תוך כ- 30-40 ימי עסקים מרגע התשלום. 220 וואט אלא 110 וואט. 6pm, אתרי המכירות המובילים בארה”ב. USHOPS על מנת לרכוש מוצרים? USHOPS משתמשת בדואר שליחים ומביאה את החבילה עד לפתח ביתך.

USHOPS מספק כתובת אמריקאית ומאפשר לישראלים ליהנות מאותם תנאי רכישה המוצעים לאמריקאים. USHOPS נגבים מיסים רק עבור עלות המוצר ועבור המיסים והמשלוח הפנימי בארה”ב. 4-7 ימי עסקים מרגע התשלום עבור המשלוח. 30-40 ימי עסקים מרגע התשלום עבור המשלוח. 3 נוספים לכל חבילה נוספת באיחוד. 72 שעות תצא למשלוח לביתך.

7 ימים מרגע קליטת החבילה הראשונה במרכז הלוגיסטי. PNG , PDF, JPG ושם הקובץ חייב להיות אותיות או במספרים בלבד. USHOPS מאפשרת לכם לבטח את החבילות שלכם עד הגעתם לפתח ביתכם. 5,000, תעריף הביטוח הוא 1. 5,000, ניתן לקבל תעריף מיוחד בתאום עם שירות הלקוחות. 75 פטורות באופן מלא ממיסים.

75, מלבד מוצרי טבק ואלכוהול. 2 מחשבים או 5 יחידות של טלפון סלולארי אין צורך באישור ממשרד התקשורת או ממכון התקנים. 5 יחידות טלפונים סלולאריים ללקוח, יש להמציא אישורים מגופים אלה על פי הנדרש. USHOPS בעלויות טיפול של בדיקות יס”מ, בדיקות פיזיות ובדיקות תש”ר. 5 לכל קילו של החבילה. 75 ללא קשר לעלות המוצרים בחבילה. 75 וללא קשר לעלות המוצרים בחבילה.